რა არის PLUS და რატომ უნდა დაიწყო ახლავე ქულების დაგროვება
PLUS არის საქართველოს ბანკის ლოიალობის პროგრამა, რომელიც მომხმარებელს აძლევს შესაძლებლობას, ისარგებლოს მრავალფეროვანი შეთავაზებებით, დააგროვოს PLUS ქულები და შემდეგ პარტნიორ ობიექტებში – რესტორნებში, სასტუმროებში, მაღაზიებში, მარკეტებში, ბენზინგასამართ სადგურებში და ა.შ. – შეიძინოს სასურველი პროდუქტი ან სერვისი.
ლოიალურობის პროგრამაში ჩართულია ყველა, ვისაც საქართველოს ბანკის ბარათი აქვს. PLUS ქულები კი სულ მარტივად, საქართველოს ბანკის ტერმინალზე ამ ბარათებით ნებისმიერი გადახდისას გროვდება.
მომხმარებელს შეუძლია კიდევ უფრო მეტი ქულა დააგროვოს PLUS-ის პარტნიორ ობიექტებში: მუდმივად ახლდება ისეთი ადგილების ჩამონათვალი, სადაც გადახდისას გაორმაგებული, გაათმაგებული თუ კიდევ უფრო მეტად გაზრდილი PLUS ქულების ერთდროულად დაგროვებაა შესაძლებელი.
პარტნიორ ობიექტებში სხვადასხვა ტიპის შეთავაზება მოქმედებს ხოლმე:
• მეტი PLUS ქულა – როცა სტანდარტულზე უფრო მეტი რაოდენობის PLUS-ებს აგროვებ;
• ქეშბექი – PLUS-ებით გადახდისას საფასურის ნაწილს უკან იბრუნებ;
• ფასდაკლება – PLUS-ებით გადახდისას ფასდაკლება მოქმედებს;
რაც მთავარია, ამ ტიპის შეთავაზებები ყოველთვის ახლდება და ყველა გემოვნების ადამიანს აქვს შესაძლებლობა, მასზე მორგებულ პირობებს გამოჰკრას ხელი. თანაც, PLUS ქულებით გადახდა პარტნიორ ობიექტებში ნებისმიერ დროსაა შესაძლებელი როგორც ფიზიკური, ისე ციფრული ბარათით.
არ დაგავიწყდეს, რომ PLUS ქულების დაგროვება და დახარჯვა შესაძლებელია საქართველოს ბანკის ტერმინალზე საქართველოს ბანკის ნებისმიერი ბარათით გადახდისას. 1ლ= 400PLUS ქულას. ზუსტად რამდენი ქულა გაქვს, ამის გაგება მარტივად შეგიძლია მობილბანკში ან ინტერნეტბანკში.
გაითვალისწინე, რომ საქართველოს ბანკის ლოიალურობის პროგრამის ფარგლებში არსებობს 4 სტატუსი: Express, Classic, Silver და Gold. რაც უფრო მაღალია შენი სტატუსი, მით მეტია სარგებელი – აგროვებ უფრო მეტ PLUS ქულას და სარგებლობ ფასდაკლებებით საბანკო, სამედიცინო თუ სადაზღვევო სერვისებზე. სტატუსების შესახებ მეტი დეტალი შეგიძლია წაიკითხო ამ ბლოგზე.
მოკლედ, გადაიხადე ყველგან შენი საქართველოს ბანკის ბარათით საქართველოს ბანკის ტერმინალზე და ერთი მხრივ, დააგროვე PLUS ქულები, მეორე მხრივ კი, აიმაღლე სტატუსი, რათა უფრო მეტი ქულის დაგროვება შეძლო და შესაბამისად მეტი უპირატესობითაც ისარგებლო.
თუ არ ხარ ჯერ კიდევ საქართველოს ბანკის ლოიალურობის პროგრამაში ჩართული, რაღას უცდი, აიღე ბარათი და დაიწყე ქულების დაგროვება!
• თეგები: